1. Domovská stránka
 2. /
 3. Obchod
 4. /
 5. Sady
 6. /
 7. Štartovacia sada na nechty NATURAL

Štartovacia sada na nechty NATURAL

Štartovacia sada na nechty NATURAL

99,00 
Na sklade

ŠTARTOVACIA SADA NA NECHTY NATURAL

Sada na domáce použitie vyskladaná z profesionálnych produktov značky TRUSCADA.  Niekoľko rokov skúseností  z profesionálnych salónov nás motivovalo k vytvoreniu  UV/LED gél lak systému najnovšej generácie, ktorý predstavuje  komfortné použitie nie len v salónoch ale aj pre domáce použitie. Bezpečná a dlhotrvajúca manikúra až 21 dní.

SADA OBSAHUJE :

FUNGIAN 10 ml Profesionálny proti plesňový prípravok by mal byť použitý pred akoukoľvek úpravou nechtov! Fungian slúži ako aktívna ochrana proti plesňovým ochoreniam nechtov. Jeho aktívna substancia pôsobí formou rozpadu plesňových buniek, čím sa zabraňuje ich množenie a rast. Tento unikátny produkt je využívaný ako aj podpora pri liečbe plesňových ochorení nechtov nielen na rukách, ale i nohách.

MIRACLE BASE 8ml Miracle Base je profesionálna tekutina z rady Prestige line na prípravu nechtu pred použitím gélov a gellakov.  Extrémnej kvalitný primer , ktorý zabezpečuje dokonalé priľnutie UV gélu.

RUBBER BASE 8ml Unikátna 100% bezpečná kryštálovo číra podkladová báza zaručuje dokonalé priľnutie géllaku na  nechtovú platničku. Unikátne zloženie bez nebezpečných látok a rozpúšťadiel udržuje nechty zdravé a silné. Vďaka  špeciálnemu zloženiu  Rubber báza zaručuje extra silnú priľnavosť a dlhú trvácnosť nechtov bez odchlipov a bubliniek už v tenkej vrstve. Je flexibilná a preto vyhovuje aj problematickým nechtom.

COLOR MATMAZEL 8ml Prekrásny sýto červený odtieň farby  sa rovnomerne a ľahko nanáša. Nezateká do nechtového lôžka. Aplikuje sa v 2 tenkých vrstvách.

NO WIPE 8ml Bezvýtokový ukončovací finish gél prvotriednej kvality. Na nechtoch vytvára krásny dlhotrvajúci lesk. Aplikuje sa v jednej tenkej vrstve.

PARFUMOVANÝ OLEJČEK 10ML Zmyselný a luxusný parfum v kombinácii s olejom tvoria dokonalý a zmyselný olejček na nechty. Nádherné vône v súlade s výživnými olejmi nechty obohacujú o vitamíny a minerály. Oleje majú silné výživné a regeneračné vlastnosti. Obsahujú množstvo prírodných antioxidantov, ktoré revitalizujú pokožku.

CLEANER 100ML Profesionálny vysokoúčinný odmasťovač používaný pri aplikácii géllakov.

LED LAMPA  Mini UV/LED Lamp 36W na domáce použitie .

PILNÍKY Profesionálne pilníky 100/100 a 180/240 zrnitosti slúžia na jednoduchšiu úpravu nechtov. Sú vyrobené z najkvalitnejšieho japonského AAA papiera.

BLOK 100/100  Extra vhodný na konečnú úpravu prírodných alebo umelých nechtov.

Štetec SLBR1 – jemný štetec na korekciu línii.

Špongia 180/240 – jemná špongia na konečnú úpravu nechtov. Extra jemná.

Vata buničitá – vatové 12-vrstvové štvorčeky.

 

Postup pri aplikácii TRUSCADA SADY UV/LED gél laku.

PRÍPRAVA NECHTOVÉHO LOŽKA

 1. Sadu aplikujte na očistené prírodné nechty.
 2. Prírodné nechty  jemne obrúste blokom alebo špongiou tak, aby sa zmatnili .
 3. Jemne zatlačte kožtičku na nechtoch, poprípade ju jemne odstrihnite manikúrnimi nožničkami. Dbajde na to aby nechty v okolí nechtovej kožtičky boli čisté a hladké. Nedostatočná úprava môže viesť k nedostatočnej priľnavosti  materiálu na nechtovú platničku.
 4. Na vatový štvorček naneste alkohol – Cleaner a prebytočný prach, nečistoty a zvyšky odstráňte.
 5. Na takto pripravené prírodné nechty nanesieme antibakteriálnu tekutinu Fungian, ktoré je prevencia pred vznikom plesní.
 6. Priľnavosť docielime aplikáciou tekutiny Miracle Base, ktorá zabezpečuje priľnavosť produktu a pripraví nechtové lôžko. Pokiaľ ste si neni istý, tekutinu môžete na nechty naniesť dvakrát. Po aplikáciu necháme vyschnúť na vzduchu niekoľko minút.
 7. Na takto pripravené nechty môžeme aplikovať gél lak.

APLIKÁCIA GÉL LAKU.

 1. Na pripravené nechty nanesieme v tenkej vrstve Rubber Base. Tento podkladový gél sa nanáša v jednej extra tenkej vrstve, ktorú polymerizujeme v UV/LED Mini Lampe 30 sec. Následne aplikujeme druhú vrstvu, ktorá už môže byť hrubšia. Necháme v lampe vytvrdnúť 1 min.
 2. Aplikujeme farebný gél lak Matmazel v dvoch tenkých vrstvách, pričom každú necháme v lampe vytvrdnúť 1min.
 3. Ako poslednú vrstvu použite ukončovací gél NO WIPE v tenkej vrstve, ktorý na nechtoch vytvorí nádherný lesk. Polymerizujeme 1 min.
 4. Ako záverečnú fázu použite na nechtovú kožtičku parfumovaný olejček.
 5. Odstraňujte pilníkom.

RADY:

 1. Dbajte na dôkladnú prípravu prírodných nechtov – zabránite tým zbytočnému opadávaniu.
 2. Pokiaľ sa vám na podkladovej báze objavia nerovnosti, jemne ich obrúste pilníkom , očistite Cleanrom a aplikujte farebný gél. Hlavne začiatočníčkam sa to môže stať.
 3. Ak máte pocit, že podkladová báza Rubber Base je príliš riedka, kľudne aplikujte viac exta tenkých vrstiev. Nebojte sa, časom pri aplikácii získate zručnosť.
 4. Ukončovací gél nezotierajte alkoholom – Cleanrom .

Zloženie a objem výrobkov nájdete na obaloch .

Pre profesionálne použitie.

Podobné produkty

NECHTOVÝ DIZAJNÉR

Vyskúšajte našu aplikáciu, v ktorej si môžete prehliadať farby nechtov v reálnom svetle.

Menu