Zabudli ste svoje prihlasovacie údaje?

Vytvoriť účet

Transfer fólia II.

Pre zobrazenie cien sa musíte prihlásiť

Transfer fólia

Kategórie:

Popis

Transfer fólia II.

Transfer fólia v nádherných farbách a vzoroch Vám umožní vytvárať kreatívne zdobenie nechtov rýchlo a lacno.

Použitie: Pred aplikáciou transfer fólie si zmatnite povrch nechtu blokom, naneste v tenkej vrstve špeciálne Transfer lepidlo a nechajte uschnúť (lepidlo je suché, keď sa zmení z modrastej farby na transparentné ). Potom naň priložte transfer fóliu matnou stranou k lepidlu (lesklou k Vám) dokonale popritláčate pomarančovým drievkom alebo prstom, prenosnú fóliu odlepíte a na nechte Vám zostanú kretívne zdobenia rôznych farieb, vzorov a tvarov.

V balení sa nachádza 50cm transfer fólie.

Fóliu  je vhodné použiť na zdobenie nielen gélových, ale aj prírodných nechtov. Pri zdobení gélových nechtov je potrebné fóliu zapracovať pod modelačnú alebo ukončovaciu vrstvu gélu, pri zdobení prírodných nechtov je potrebné pásku zafixovať priehľadným lakom.

Ozdobnú transfer fóliu odporúčame použiť s jednofázovými modelačnými UVgélmi Prestige line Trinitas alebo pod ukončovacie gély Prestige line Ultra gloss, prípadne High gloss alebo Deep Shine.

Zdobenie nechtov s použitím fólie je možné doplniť ďalšími ozdobami, ako napr. nálepkami, prípadne kamienkami.

Balenie: 50 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Transfer fólia II.”

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOP