Zabudli ste svoje prihlasovacie údaje?

Vytvoriť účet

Honey Rich Soak 500 ml

Pre zobrazenie cien sa musíte prihlásiť

Katalógové číslo: honey rich soak Kategórie:

Popis

Vysoko koncentrované, tekuté mydlo  HONEY RICH  SOAK  určené na zmäkčenie pokožky  rúk a nôh. Čistí a vyhladzuje pokožku. Má protiplesňové a antibakteriálne vlastnosti. Pôsobí proti nadmernému poteniu rúk alebo nôh. Vodný kúpeľ pokožku dôkladne dezinfikuje, pričom nenarúša jej prirodzený ochranný lipidový plášť. Prísady, ako je alantoín,  alebo D-panthenol chránia pred nadmerným vyparovaním vody z pokožky. Vzhľadom k prítomnosti šalvie alebo triclosanu , môže byť použitý  v profylaktických ( ochranných)  kúpeľov na ruky a nohy u ľudí  s nadmerným potením  náchylným k tvorbe mykóz.
Cena za kúru na ruky : 0,18 Euro
Cena za kúru na nohy: 0,36 Euro
HLAVNÉ VÝŽIVNÉ  ZLOŽKY:

Honey / Med – vzácna prírodná surovina s množstvom pozitívnych účinkov na pokožku, ktorá  zvyšuje jej metabolizmus a zlepšuje prekrvenie. Vyživuje a vyhladzuje pokožku, spôsobuje, že pokožka je pevná a pružná. V mede sa nachádzajú biogénne stimulátory, ktoré upokojujú podráždenie a majú antibakteriálne vlastnosti. Množstvo vitamínov B1,B2,B3,B5, K, C, Karotén a neoceniteľné minerály  pôsobia na pokožku ako vitamínová bomba.
Sage / Šalvia – výnimočné vlastnosti tejto všestrannej rastliny boli známe už odpradávna. Má priaznivé chladivé a osviežujúce  účinky na pokožku. Hlavnou charakteristikou sú protizápalové, antimikotické a antibakteriálne vlastnosti. Potláča plesňové infekcie, kožné ochorenia, alebo dermatitídu. Obsahuje množstvo antioxidantov, ktoré účinne bojujú s príznakmi starnutia. Urýchľuje hojenie rán  a dokáže zmierniť viditeľne jazvičky.D-Panthenol (provitamín B5) – aktivuje delenie buniek pokožky, urýchľuje hojenie a upokojuje podráždenia. Má silný proti-starnúci a protizápalový účinok. Posilňuje účinky iných hydratačných látok.Allantoin – je protizápalový prostriedok, ktorý upokojuje podráždenia. Podporuje hojenie rán, pokožku výrazne hydratuje, podporuje jej epitelizáciu – znovu uzavretie poškodenej celistvosti kože. Robí pokožku výrazne hebkejšou.
Triclosan – je látka s výraznými dezinfekčnými  a antibakteriálnymi  vlastnosťami

POUŽITIE: Nalejte mydlo do vlažnej/ teplej vody, ponorte ruky, alebo nohy na niekoľko minút, aby pokožka zmäkla a pripravila sa na príjem aktívnych látok.

DÁVKOVANIE: Ruky – 5ml x Nohy -10ml

MNOŽSTVO: 500ml / 100 použití na ruky ,50 použití na nohy
Zloženie podľa noriem INCI: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Honey Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Triclosan,D-Panthenol, Allantoin, Parfum, Lactic Acid, Sodium Phytate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil

TOP